13. apríla 2011

Odkiaľ sťahujem filmy

Doma nemám TV - teda už áno, mám monitor so zabudovaným TV tunerom a malú anténu z Tesca na ktorú chytám markízu a jojku. Veľmi som televíziu nepozerával, nejako na to nie je čas. Keď tak radšej si stiahnem dobrý film alebo seriál a pozriem si ten. Mám doma relatívne slušnú zbierku filmov - teda nie, že by som ich nejako zbieral, akurát keď už si niečo stiahnem tak to nevymazávam.

No k hlavnej otázke, odkiaľ ich sťahujem. Torrenty ma nebavia - zdĺhavé vyhľadávanie, neistá kvalita. Radšej si priplatím a sťahujem z www.ulozto.sk Za 23€ mám 150Giga rýchleho downloadu kvalitného obsahu, to je podľa mňa super ponuka. 150giga mi vydrží hodne dlho, šak je to aj cca 150 filmov. Keď už si platím 40gigabitové pripojenie na net, tak nech ho aj využijem. Stiahnutie filmu je otázka 2 - 3 minút, takže väčší problém je vôbec výber filmu. Určite službu ulozto.sk odporúčam, ja som s ňou veľmi spokojný. Myslím, že aj bez nejakých výpadkov - ja som teda žiaden zatiaľ nezaznamenal. Rovnako pozitívne hodnotím aj možnosť platby kartou. Som dosť impulzívny a keď si zmyslým, že niečo chcem, tak to väčšinou chcem hneď, a to v tomto prípade funguje.

Čo sa týka nejakého porušovania autorských práv - tak smola. Keď budem mať možnosť zakúpiť si filmy legálne za primeranú sumu, tak ako vidno nemám s tým problém, akurát to by sa pár ľudí muselo spamätaťa vôbec najprv takúto možnosť ponúkať.

P.S. Všetky moje programy sú oficiálne zakúpené a nikoho týmto nenavádzam, aby si sťahoval veci nelegálne.

pošli do vybrali.sme.sk

1 komentár:

  1. 23€ za 150 GB? Dosť. Len námatkovo som pozrel Hellshare a tam je 200GB za 16€.Rapidshare má 150 GB za 6,99€. Takže ten server až taký super nie je

    OdpovedaťOdstrániť