9. apríla 2011

na čom teraz robím - zandome.sk

Momentálne robím na stránke pre začínajúcich podnikateľov - okrem iného totiž zakladám aj firmy - teda zatiaľ len S.R.O. a chcem to trochu spropagovať. Nepôjde len o čisto založenie firmy, ale chcem celkovo pomáhať pri rozbehu, kedže sám mám veľa skúsenosti s tým aké to je začínať ako mladý a neskúsený nejaký business. Tiež budem ponúkať v spolupráci s jednou super pani účtovníčkou vedenie účtovníctva.

Dlho som rozmýšlal na akej doméne to spustiť, chcem ponúkať svoje služby aj zahraničným podnikateľom, tak som nakoniec zostal pri mojom klasickom zandome.sk, čo je vlastne moja prezývka už od hodne dávna. Zandome je postava z "Dom v stráni" od Kukučina, bol to moderný kapitalista - a zandome.sk som už vlastnil, kedysi na tej doméne bežal môj stredoškolský blog, tak som teraz prikúpil zandome.com. Zatiaľ na tých doménach nič nie je, na stránke ešte len robím.

Myslel som, že to v rámci jednoduchosti spustím cez google sites, vytvoriť tam stránku je hodne jednoduché, ale ani neviem ako ma to napadlo, spomenul som si na program iWeb v mojom Macu. Tak som ho vyskúšal, a keď som si doteraz myslel, že Google Sites sú intuitívne a ľahko ovládateľné, tak aj iWeb je niekde úplne inde, je neskutočne jednoduchý, na bežnú firemnú alebo súkromnú prezentáciu ako stvorený. Vytvoriť stránku v ňom je otázka od pár minút do pár hodín, čiže veľmi rýchlo. Šablony, ktoré sú k dispozícii sú veľmi pekné, šak výsledok bude za chvíľu k dispozícii práve na stránke www.zandome.sk

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára