3. januára 2011

Január

Očakával som prudký prepad predajov alebo minimálne pokles záujmu o notebooky po Vianociach, ale zatiaľ to vyzerá sľubne, predaje idú, ľudia volajú a pýtajú sa. Vôbec, asi najlepší nápad bol dať na stránku viditeľný kontaktný formulár a mobil. Zatiaľ som mal len jeden telefonát od človek v sobotu večer, hľadal na notebooku bluetooth. Väčšina tých, ktorí zavolajú, aj niečo kupia. Zatiaľ teda obchody idú a ja môžem rozmýšlať nad ďalšími zlepšeniami, už aj mám nejaké nápady. Pod popis každého notebooku sa snažím dávať link na nejakú recenziu, myslím, že väčšina ľudí si rada naštuduje o svojom notebooku čo najviac informácii, teda minimálne ja patrím do tej kategórie. Je to však hrozne pracné. Chcel by som spraviť nejakú sekciu na stránke kde by som dával všetky recenzie na produkty Lenovo ktoré nájdem, pre lepšiu prehľadnosť.

Chcem sa konečne dokopať k tomu,  aby som sa skontaktoval so splátkovou spoločnosťou a leasingovkou, neviem, či by o to bol záujem, ale ako službu to ponúknuť treba.

A musím si ustriehnuť aby som pravidelne prispieval na firemný blog. Plánujem robiť prezentačné videá, vždy si zapožičať nejaký notebook od Lenova a skúsiť ho priblížiť zákazníkom. Teraz však musím primárne myslieť na skúšky...

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára